Montážní lepidlo FOGE

FOGE GLUE je univerzální, jednosložkové disperzní lepidlo bez obsahu rozpouštědel. Trvale přilepí: nástěnné lišty, sokly, okrasná prkna, ozdobné profily a dřevěné lišty.
Dostupnost Skladem (27711 ks)
Kód: 212691
134,21 Kč 110,92 Kč bez DPH
Montážní lepidlo FOGE
 
MDF / DŘEVO / DŘEVOTĚSKY A OSB / KOREK /
BETON / OMÍTKA / KÁMEN / CIHLA / PLECHY / CARTON-SÁDRA /
STYROPĚN / PĚNA / PLASTY (KROMĚ PP, PE A TEFLONU)
 
PEVNOSTNÍ PODMÍNKY. Pevnost 100 kg * / cm² přilnavost získaná po 24 hod od nanesení na lepený podklad. Vodotěsný - pro vnitřní použití po úplném vytvrzení. * dle vlastní metodiky měření
 
JAK POUŽÍVAT. Jeden z lepených povrchů musí být savý k lepidlu. Lepené plochy by měly být suché a odmaštěné. Nanášejte lisovací pistoli pro všechny druhy hmot - výrobek střední hustoty. Aplikujte vodorovným pohybem a udržujte klikaté pohyby.
 
Otevřená doba - 10 min
Doba tuhnutí - 2 mm / 24 h

Nepoužívejte pro polyethylen PE, polypropylen PP a teflon. Po úplném vytvrzení teplotně odolné od -15 °C ÷ 60 °C.
 
SKLADOVÁNÍ A ŽIVOTNOST. Doporučení u uzavřeného výrobku při teplotě 10 °C až 35 °C. Vystavení faktorům, jako je mráz, vlhkost, způsobí, že výrobek nebude použitelný. Datum expirace produktu 18 měsíců od výroby, uvedeno na obalu.
 
POZOR. Dráždí oči. Dráždí kůži. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte po ruce odstraňovač nebo štítek výrobku. Držte se dál od dětí. Po použití si důkladně umyjte ruce. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranu očí / obličeje. Zlikvidujte obsah / nádobu do usuních nádrží, které se nacházejí ve vaší obci.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vy stiskněte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a lze je snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování.
 
BEZPEČNOST POUŽÍVÁNÍ. Lepidlo FOGE je těkavá látka. Obsah VOC = 1,63 % / 17,3 g / l. Vhodné pro použití v uzavřených místnostech.
 
OBJEM: 300 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: